Nihal Candan Kimdir, Ne İş Yapıyor? Fenomen Nihal Candan Gözaltına mı Alındı?

‘İşte Benim Stilim’ adlı moda programıyla üne kavuşan Nihal Candan daha sonra ‘Survivor’ yarışmasıyla iyice tanınmıştı. Kısa sürede şöhrete kavuşan Nihal Candan hakkında ortaya atılan kara para aklama iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Peki Nihal Candan kimdir? Nihal Candan ne iş yapıyor, kaç yaşında? Nihal Candan gözaltına mı alındı?

Tüm detayları görelim…

Nihal Candan Kimdir?

Gülnihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında  Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimi gören Nihal Candan, TV8’de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir.

Nihal Candan Hangi Yarışmalara Katıldı?

Bu Tarz Benim yarışmasına 16 Ekim 2014’te konuk olarak katılan ve jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılma hakkı elde eden Nihal Candan, ikinci sezonun yarışmacıları arasında yerini almıştı. Programın ana jüri üyeleri arasında Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyordu. Nihal Candan, 7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor 2016 yarışmasında da gönüllüler takımında yarışma fırsatı bulmuştu.

Nihal Candan, İşte Benim Stilim adlı aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan ile bir kız kardeştir..

Nihal Candan Gözaltına mı Alındı?

Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen Candan kardeşlerin gözaltına alınma nedenleri ise kara para aklama suçlaması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir